День учнівського самоврядування – 2020

21.12.2020

2020 рік приніс чимало випробувань для усієї шкільної громади, перевірив на міцність і Раду учнівського самоврядування спеціалізованої школи №173. Лідери з побоюванням і надією чекали найголовніший для себе день року – День учнівського самоврядування. Пригоди почалися вже напередодні, коли ожеледиця скувала міські дороги і деякі лідери не змогли приступити до виконання своїх обов’язків. Починати роботу тимчасовій адміністрації школи довелось у неповному складі, але вона не занепала духом.

Кучер Тетяна, лідер Ради, взяла на себе обов’язки директора школи: контролювала освітній процес, координувала діяльність тимчасової адміністрації школи, перевіряла шкільні журнали, провела підсумкову нараду лідерів.

Кухельний Дмитро – «заступник директора з НВР», відвідав уроки початкової школи, перевіряв наявність заміни, нагадував класним керівникам початкової школи про здачу звітів з харчування.

Борисевич Єлизавета вперше спробувала себе в ролі заступника директора з НВР. Вона підбила підсумки акції «Подаруй книгу бібліотеці» та  підготувала матеріал на сайт школи про місячник бібліотеки.

«Заступник директора з виховної роботи» Ляхович Стефан звітував про відсутніх учнів в Управління освіти Солом'янського району, контролював дотримання карантинних умов та шкільних правил. Також Стефану вдалося зробити фоторепортаж для шкільного сайту.

«Педагог-організатор» Кавтиш Вікторія встигала не тільки комунікувати з учасниками освітнього процесу, аналізувати роботу лідерів, готувати фотозвіт, а ще й провести урок у своєму класі.

Наявність в кабінетах актів та документів з техніки безпеки перевіряв Санташов Федір як фахівець з охорони праці. Деякі вчителі навіть отримали зауваження за відсутність необхідних документів.

Родзинкою цьогорічного дня самоврядування стало проведення уроків у своїх класах, учні самостійно готувалися до уроків та вчилися втримувати увагу однолітків. Раніше заміни відбувалися у молодших класах, тому виглядати досвідченішими та впевненішими тимчасовим вчителям було легше. Але карантинні умови вносять свої корективи у буденне життя.

Щоб відволіктися від жахливої погоди та набридливого карантину, під час перерви було влаштовано дефіле у яскравих піжамах під драйвову музику. І це було найкращим завершення цьогорічного дня учнівського самоврядування.

Фотозвіт