День учнівського самоврядування – 2019

10.12.2019

6 грудня 2019 року учні та вчителі 173 школи чекали із нетерпінням. Адже саме на сьогодні припадає щорічний День самоврядування у нашій школі. Як показав минулий рік, учням школи необхідно відповідальніше ставитися до такої важливої справи, як підготовка до уроків. Тому цього року наші лідери підійшли до питання рішуче та наполегливо.

Весь день тимчасова адміністрація школи присвятила контролю за тим, що відбувалося в класах. Лідер школи Кучер Тетяна («в.о.директора школи») та Котламіна Дар’я («заступник директора з НР») відвідали уроки початкової школи, порівняли якість проведення занять у паралельних класах, знайшли тих, хто намагався уникнути проведення уроків та зробили їм зауваження.

Петруньок Вероніка та Зелюк Юлія («заступники директора з НР») провели контроль якості занять у старших класах. Поспілкувалися з учнями, щоб дізнатися, які нові ідеї та пропозиції виникають сьогодні.

Тимчасовий психолог  п’ятикласниця Якименко Ева вперше спробувала себе на такій відповідальній посаді. Робота виявилася цікавою, але дещо складною.

Педагог-організатор Зелюк Анастасія перевірила роботу лідерів у класах, зробила фото та відвідала деякі уроки, що проводили батьки.

Медсестра Чудновська Дар’я допомагала вимірювати температуру, тиск, надавала допомогу при забоях. День видався насиченим.

Кухельний Дмитро вже другий рік поспіль бере на себе обов’язки охоронця. Хлопець контролював запізнення до школи, також зробив рейд-перевірку з виявлення охочих поблукати коридорами під час уроків.

Третій урок 6-ті та 7-мі класи провели в актовій залі, де відбувалася презентація класного шкільного самоврядування. Концерт почався з виступу лідерів школи, які своїм прикладом надихають та ведуть за собою інших. Продовжили свято класні колективи. 7-В презентував «розбір польотів» лідером класу, 6-В поділився своїми талантами, учні 6-Г привітали присутніх з прийдешніми святами, а 7-А та 7-Б розповіли, хто такий лідер. 7-Г вразив грою на саксофоні та незвичною інтерпретацією відомої пісні, а 6-А єднав усіх присутніх гімн спеціалізованої школи №173.

На обов’язковій підсумковій зустрічі лідери класів зазначили, що цьогорічний День самоврядування виявився цікавішим та насиченішим. Активісти внесли пропозиції щодо реформування Ради врядування та подальшої діяльності в цьому році, але особливої радості принесли усім батьківські заміни уроків, які залишаються «родзинкою» шкільного Дня самоврядування. Тож не втомлюємося дякувати батькам-вчителям із 1-Б Харковець О.В. (мистецтво), із 1-Г Макаревич Ю.О. (ЯДС), Піддубській О.А. (мистецтво), із 2-А Чайковській О.В. (математика), із 2-Б Тітовій М.В., із 2-Г Купрієнко Н.П. (ЯДС), із 3-А Боборикіній Н.М. (трудове навчання), із 3-В Швед С.М. (математика), Піддубській О.А. (українська мова), із 3-Г Верлінець І.В. (читання), Федоренко М.С. (основи здоров’я), із 4-Б Вовк М.М. (англійська мова), В’юницькій В.Ю. (трудове навчання), із 4-В Красік Г.В. (трудове навчання), поету Борщевському С.Ю. (українська література у 5-А та 5-Б класах), із 5-В Чепурко К.А. (трудове навчання), із 6-А Таранішіній А.М. (англійська мова), із 7-А Федоренко М.С. (основи здоров’я), із 7-Г Можаровському О.В. (фізика), із 8-А Бушковському Д.Д. (основи економіки), Хоменко Т.І. (кібербезпека), Васькевич Н. Й. (хімія), із 9-В Котламіній О.М. (основи бузнесу).

Фотозвіт