День самоврядування-2018

26.12.2018

10 грудня 2018 р. у спеціалізованій школі №173 відбулися зміни у навчально-виховному процесі: учні помінялися місцями з вчителями. Робочий день виявився нелегким, але надзвичайно цікавим. Усі вдачі та негаразди обговорювалися на засідання нової адміністрації після 3 уроку.

«Директор» школи Кучер Тетяна протягом робочого дня контролювала навчальний процес, стежила за роботою своїх заступників та інших в\о. Разом із Котламіною Дар’єю («заступником директора з навчально-виховної роботи») підготувала наказ про санітарно-епідемічний режим, відвідала уроки початкової школи, проконтролювала наявність форми на уроках фізкультури.

Буткевич Олександра на посаді «заступника директора з навчально-виховної роботи» відповідала за графік замін та список відсутніх учнів. У цьому їй допомагав новий тимчасовий «секретар» Бєлков Роман, якому надзвичайно сподобалося бути в курсі всіх шкільних справ.

«Заступник директора із виховної роботи» Сусло Ангеліна провела потужний, насичений та продуктивний робочий день. Учениця підготувала статтю для шкільного сайту, спробувала себе у написанні сценарію новорічного заходу та підготувала наказ про проведення щорічної різдвяної вечірки.

Нові «педагоги-організатори» Гарбузова Римма та Дьоміна Крістіна увесь день були у центрі подій. Дівчата робили фотозвіти та контролювали наявність замін на уроках.

Для «психолога» та «соціального педагога» робочий день видався спокійним. Учениці 7-го та 9-го класів перевіряли тести, ознайомлювалися із документацією та опрацьовували списки дітей, які потребують особливої педагогічної уваги.

Кухельний Дмитро допомагав охоронцеві школи і проявив себе як відповідальний та уважний працівник. Учень відслідковував запізнення на уроки та порушення дисциплінарних вимог.

На нараді після уроків лідери школи відзначили, що День самоврядування по всій школі пройшов нерівномірно: учні, що заміняли в початковій школі, більш відповідальніше поставилися до своїх обов’язків. Заміни у середній школі та старшій в деяких класах взагалі не відбулися. Особливу увага тимчасова адміністрація школи приділила участі батьків. Діти відзначили, що уроки, проведені батьками, були цікавими.

Підбиваючи підсумки, учні зазначили, що День самоврядування потребує кращої підготовки саме з боку учнів. Над чим і пообіцяли працювати наступного року.