пр-т Відрадний, 20, Київ, Україна

Спалах

03.06.2019

20 років поспіль у столиці проводиться Київський фестиваль веселих та кмітливих юних пожежних «Як тебе не спалити, Києве мій?». Традиційно місцем проведення фестивалю є Центральний парк культури  та відпочинку у м. Києві, на естакаді біля арки «Дружби народів». Уже за кілька годин до початку шоу почали збиратися глядачі.

Відкрив фестиваль син легендарного героя-пожежного Леоніда Петровича Телятнікова – Олег Телятніков. Після короткої промови та щирих побажань розпочалась боротьба, у яку потрапила і команда «Спалах» спеціалізованої школи № 173 (уперше за історію школи!).

Конкурсна програма складалась з 2-х етапів: візитна картка та домашнє завдання. Також, за традицією, цьогорічне дійство не обійшлося без Фестивалю авторської пісні про пожежну охорону, де було представлено композиції, написані виключно командами-учасниками.

Нагадаємо, що, окрім нашої команди, у фінальному етапі фестивалю брали участь ще три команди, які стали переможцями зональних етапів змагань, це команда  «Янголи з Подолу» школи №114 Подільського району, команда «А-гонь» школи № 23 від Деснянського району, команда «Банда» школи №230 Святошинського району.

Кубок ХХ Київського фестивалю юних пожежних учетверте отримала команда «А-гонь» школи № 23 від Деснянського району.

Команда «Спалах» (10-А, класний керівник – Арентова Н.С.) теж не сумувала, адже їхній скромний досвід у конкурсі був оцінений 3 місцем.

До того ж окремим дипломом була відзначена авторська пісня юних конкурсантів.

Вітаємо команду «Спалах» та дякуємо їй за отримані від їхніх виступів позитивні емоції та гарний настрій!

Цю сторінку відвідували: 270 раза(-ів)