Всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни»

«ЗОЛОТИЙ ГОЛОС ШКОЛИ» СОФІЯ ПОЛІЩУК, УЧЕНИЦЯ 5-В КЛАСУ, СТАЛА ВОЛОДАРКОЮ ГРАН-ПРІ У НОМІНАЦІЇ «НАРОДНИЙ ВОКАЛ»

Всеукраїнська музична олімпіада — комплексні музичні змагання, які проводяться за підтримки Міністерства культури України, Національної спілки композиторів України, Національної академії мистецтв  України та під патронатом видатного українського композитора, Героя України, народного артиста України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Євгена Станковича.

Всеукраїнська музична олімпіада вперше була проведена в травні 1931 р. у м. Харків. У музичних змаганнях тоді взяли участь понад 2 тисячі виконавців. Відродження музичної олімпіади відбулося у 2014 р. в м. Києві і вже три роки музична олімпіада проходить щорічно восени і навесні.

Почесний голова журі музичної олімпіади Валерій Матюхін. До складу журі входять майже 50 осіб, серед яких народні артисти України, лауреати Національної премії України імені Тараса Шевченка, заслужені артисти України, заслужені діячі мистецтв України, відомі музиканти і провідні педагоги країни.

У XIV Музичній олімпіаді, яка відбулася 21-28 квітня 2018 р., змагалися 538 учасників з 82 населених пунктів і 22 областей України.