Намисто Роксолани-2018

Фінал свята творчості, краси і таланту «Намисто Роксолани - 2018» для дівчат-старшокласниць відбувся 23 листопада в Палаці дітей та юнацтва Солом`янського району. Організований конкурс Радою старшокласників «Лідер». 12 найобдарованіших дівчат з різних навчальних закладів району взяли участь у справжньому святі краси, розуму і таланту, який в цьому році пройшов на тему «Світ українських письменниць». Конкурсантки в театралізованій формі презентували творчість авторок.

Нашу, спеціалізовану школу №173, представила неймовірно вродлива та чутлива конкурсантка Малєцька Софія, учениця 10-А класу (кл.керівник – Арентова Н. С.), для якого участь у конкурсі виявилася справжньою спільної справою, що об’єднала і дітей, і батьків, і вчителів. Згідно із жеребкуванням, Софія мала зіграти одну із героїнь Катерини Калитко, вінницької письменниці. Обрали Лале із «страшної казки» «Вода».

Яскраво і неповторно Софія продемонструвала свій талант (вона майстриня черлідингу) і буквально засяяла на сцені Палацу коштовними перлинками й обдарованості, й одягу. Вітаємо нашу красуню-фіналістку, ученицю Малєцьку Софію, з отриманням титулу «Перша віце-міс»!