Результати І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2021-2022

24.11.2021
МАТЕМАТИКА
Учень Місце Клас Учитель
1 Белько Єгор Віталійович І 6-А Ямпольська Н.Ю.
2 Кучер Степан Володимирович ІІ 6-А Ямпольська Н.Ю.
3 Власенко Катерина Анатоліївна ІІ 6-В Мащенко Л.І.
4 Осадчий Тимофій Олександрович ІІІ 6-В Мащенко Л.І.
5 Наєнко Роксана Русланівна ІІІ 6-В Мащенко Л.І.
6 Кубальська Анна Владиславівна І 7-В Мащенко Л.І.
7 Горчиця Артем Юрійович І 7-А Ямпольська Н.Ю.
8 Качуровська Олена Олексіївна ІІ 7-А Ямпольська Н.Ю.
9 Приборець Дар’я Ігорівна ІІ 7-Г Шевченко В.М.
10 Назаренко Максим Сергійович ІІІ 7-В Мащенко Л.І.
11 Савчук Микола Миколайович ІІІ 7-Г Шевченко В.М.
12 Желтоножська Віра Володимирівна І 8-А Ямпольська Н.Ю.
13 Фроляк Дарина Віталіївна І 9-Б Лавриненко Н.В.
14 Гуменна Ольга Андріївна ІІ 9-А Лавриненко Н.В.
15 Яковчук Іван Сергійович ІІ 10-А Шевченко В.М.
16 Яковчук Олександр Сергійович ІІ 10-А Шевченко В.М.
17 Кавтиш Вікторія Русланівна ІІ 11-Б Шевченко В.М.
18 Кучер Тетяна Володимирівна ІІ 11-Б Шевченко В.М.
БІОЛОГІЯ
Учень Місце Клас Учитель
1 Володимиренко Анна Сергіївна І 8-В Шемовньова Л.О.
2 Кудрявцев Максим Олексійович ІІ 8-В Шемовньова Л.О.
3 Лактіонов Валентин Богданович ІІІ 8-В Шемовньова Л.О.
4 Ігнатенко Олександра Сергіївна І 9-Б Бондарчук М.П.
5 Поначовна Софія Олександрівна ІІ 9-Б Бондарчук М.П.
6 Вознюк Вікторія Романівна ІІІ 9-А Бондарчук М.П.
7 Симоненко Софія Олегівна ІІІ 9-В Бондарчук М.П.
8 Передерій Михайло Володимирович ІІІ 9-В Бондарчук М.П.
9 Шестакова Ольга Геннадіївна І 10-Б Шемовньова Л.О.
10 Потапов Зорян Костянтинович ІІ 10-Б Шемовньова Л.О.
11 Папуша Даніїл Максимович І 11-Б Шемовньова Л.О.
12 Кучер Тетяна Володимирівна ІІ 11-Б Шемовньова Л.О.
ІСТОРІЯ
Учень Місце Клас Учитель
1 Кучер Ніна Володимирівна І 8-А Ценюх В.Т.
2 Немлій Оксана Миколаївна ІІ 8-Б Ценюх В.Т.
3 Чепіль Марія Володимирівна ІІІ 9-Б Ясногор В.О.
4 Поначовна Софія Олександрівна І 9-Б Ясногор В.О.
5 Терещенко Віра Віталіївна ІІ 9-В Ясногор В.О.
6 Яковчук Іван Сергійович І 10-А Ценюх В.Т.
7 Яковчук Олександр Сергійович ІІ 10-А Ценюх В.Т.
8 Кавтиш Вікторія Русланівна ІІІ 11-Б Ясногор В.О.
9 Артеменко Анастасія  Ярославівна І 11-Б Ясногор В.О.
10 Подлужна Софія Олегівна ІІ 11-А Ясногор В.О.
ХІМІЯ
Учень Місце Клас Учитель
1 Приборець Дар’я Ігорівна І 7-Г Бондарчук М.П.
2 Сагайдак Юлія Олександрівна ІІ 7-В Бондарчук М.П.
3 Васковська Марія Вікторівна ІІІ 7-Б Бондарчук М.П.
4 Кудрявцев Максим Олексійович ІІ 8-В Бондарчук М.П.
5 Желтоножська Віра Володимирівна ІІ 8-А Бондарчук М.П.
6 Карпова Жанна Сергіївна ІІ 8-В Бондарчук М.П.
7 Кучер Ніна Володимирівна ІІ 8-А Бондарчук М.П.
8 Позняк Павло Михайлович ІІІ 8-Б Бондарчук М.П.
9 Немлій Оксана Миколаївна ІІІ 8-Б Бондарчук М.П.
10 Пересунько Аліна Василівна І 9-А Білозор Т.А.
11 Яковчук Іван Сергійович І 10-А Білозор Т.А.
12 Папуша Даніїл Максимович І 11-Б Білозор Т.А.
13 Кучер Тетяна Володимирівна ІІ 11-Б Білозор Т.А.
ПРАВОЗНАВСТВО
Учень Місце Клас Учитель
1 Гринюк Нестор Сергійович І 9-Б Ценюх В.Т.
2 Терещенко Віра Віталіївна ІІ 9-В Ценюх В.Т.
3 Сомов Ростислав Володимирович ІІІ 9-А Ценюх В.Т.
ГЕОГРАФІЯ
Учень Місце Клас Учитель
1 Володимиренко Анна Сергіївна І 8-В Башилов І.О.
2 Кучер Ніна Володимирівна І 8-А Бондарчук М.П.
3 Лактіонов Валентин Богданович І 8-В Башилов І.О.
4 Карпова Жанна Сергіївна ІІ 8-В Башилов І.О.
ФІЗИКА
Учень Місце Клас Учитель
1 Негря Максим Віталійович І 7-А Чайковська О.В.
2 Горчица Артем Юрійович І 7-А Чайковська О.В.
3 Швед Ілля Сергійович І 7-В Настека Т.І.
4 Кубальська Анна Владиславівна ІІ 7-В Настека Т.І.
5 Захарченко Діана Романівна І 8-А Настека Т.І.
6 Полякова Неллі Євгенівна І 8-Б Настека Т.І.
7 Таранішин Ігор Олександрович ІІ 8-А Настека Т.І.
8 Лях Максим Петрович І 9-Б Настека Т.І.
9 Гуменна Ольга Андріївна ІІ 9-А Настека Т.І.
10 Яковчук Олександр Сергійович І 10-А Чайковська О.В.
11 Яковчук Іван Сергійович ІІ 10-А Чайковська О.В.
12 Папуша Даніїл Максимович І 11-Б Чайковська О.В.
13 Аксюк Дмитро Олександрович ІІ 11-А Чайковська О.В.
14 Тишнюк Іван Олегович ІІ 11-А Чайковська О.В.
АНГЛІЙСЬКА МОВА
Учень Місце Клас Учитель
1 Захарченко Діана Романівна І 8-А Рубанік Т. М.
2 Желтоножська Віра Володимирівна ІІ 8-А Рубанік Т. М.
3 Полякова Неллі Євгеніївна ІІ 8-Б Кмецінська О. В.
4 Невмержицька Ірина Олександрівна ІІ 8-Б Кмецінська О. В.
5 Радченко Валерія Сергіївна ІІІ 8-А Рубанік Т. М.
6 Пересунько Аліна Василівна І 9-А Бонадик С. М.
7 Можаровська Ганна Олегівна ІІ 9-Б Грубріна І. В.
8 Денищук Христина Олегівна ІІ 9-В Грубріна І. В.
9 Терещенко Віра Віталіївна ІІІ 9-В Корнієнко Н. О.
10 Яковчук Івін Сергійович І 10-А Рубанік Т. М.
11 Яковчук Олександр Сергійович І 10-А Рубанік Т. М.
12 Дешко Роман Віталійович ІІ 10-Б Рубанік Т. М.
13 Зелюк Юлія Максимівна ІІ 10-А Рубанік Т. М.
14 Пекур Вікторія Богданівна ІІ 10-А Кушнір Л. А.
15 Безпалько Георгій Вікторович ІІ 10-А Рубанік Т. М.
16 Соколов Денис Володимирович ІІІ 10-Б Рубанік Т. М.
17 Потапов Зорян Костянтинович ІІІ 10-Б Грубріна І. В
18 Скляр Андрій Дмитрович ІІІ 10-Б Рубанік Т. М.
19 Безродня Софія Олександрівна І 10-А Рубанік Т. М.
20 Шурига Марат Ігорович ІІ 11-Б Кушнір Л. А.
21 Кавтиш Вікторія Русланівна ІІ 11-Б Кушнір Л. А.
22 Артеменко Анастасія Ярославівна ІІ 11-Б Ільєнко Н. І.
23 Ходаков Віктор Даніілович ІІ 11-А Ільєнко Н. І.
24 Левченко Яна Вікторівна ІІІ 11-Б Печерська О. М.
25 Подлужна Софія Олегівна ІІІ 11-А Печерська О. М.
26 Коломієць Катерина Миколаївна ІІІ 11-А Печерська О. М.
27 Кучер Тетяна Володимирівна ІІІ 11-Б Кушнір Л. А.
28 Тишнюк Іван Олегович ІІІ 11-А Кушнір Л. А.
НІМЕЦЬКА МОВА
Учень Місце Клас Учитель
1 Кучер Ніна Володимирівна І 8-А Арентова Н. С.
2 Орєхова Мар’яна Сергіївна ІІ 8-А Арентова Н. С.
3 Рубанік Ксенія Володимирівна ІІІ 8-А Арентова Н. С.
4 Плахотнюк Юлія Олексіївна І 9-В Нечипоренко О. В.
5 Гуменна Ольга Андріївна ІІ 9-А Нечипоренко О. В.
6 Лях Максим Петрович ІІІ 9-Б Нечипоренко О. В.
7 Кучер Тетяна Володимирівна І 11-Б Арентова Н. С.
8 Кавтиш Вікторія Русланівна ІІ 11-Б Арентова Н. С.
9 Левченко Яна Вікторівна ІІ 11-Б Арентова Н. С.
10 Пустільнік Даря Олександрівна ІІІ 11-А Арентова Н. С.
Цю сторінку відвідували: 15 раза(-ів)