пр-т Відрадний, 20, Київ, Україна

Результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2019-2020

26.12.2019
ЛІНГВІСТИКА
Учень Місце Клас Учитель
1 Тунік Олександр ІІ 8-А Шевченко В.М.
2 Яковчук Олександр ІІ 8-А Шевченко В.М.
3 Пекур Вікторія ІІІ 8-А Шевченко В.М.
4 Харченко Анастасія ІІІ 8-Б Шевченко В.М.
5 Яковчук Іван ІІІ 8-А Шевченко В.М.
6 Карпова Жанна ІІІ 6-В Ямпольська Н.Ю.
7 Чижевська Галина І 11-Б Ямпольська Н.Ю.
8 Борисова Маргарита ІІ 10-А Мащенко Л.І.
9 Нікітченкова Тетяна ІІІ 10-Б Шевченко В.М.
10 Кавтиш Вікторія ІІІ 9-В Мащенко Л.І.
БІОЛОГІЯ
Учень Місце Клас Учитель
1 Бабич Антон І 10-Б Шемовньова Л.О.
2 Кравченко Ольга ІІ 11-А Бондарчук М.П.
3 Кучер Тетяна ІІ 9-В Шемовньова Л.О.
4 Папуша Данііл ІІ 9-Б Шемовньова Л.О.
5 Тишкевич Анна ІІІ 10-А Шемовньова Л.О.
КОМП'ЮТЕРНА ГРАФІКА
Учень Місце Клас Учитель
1 Полякова Неллі ІІІ 6-Г Українець П.В.
2 Дятченко Михайло ІІ 7-Б Росковшенко А.О.
3 Плахотнюк Юлія ІІ 7-В Українець П.В.
4 Поліщук Софія ІІІ 7-В Українець П.В.
5 Костенко Дар`я ІІІ 10-Б Українець П.В.
6 Дубенюк Ярослав І 11-А Росковшенко А.О.
7 Мельник Ольга ІІ 11-А Українець П.В.
8 Чудновська Дар’я І 11-Б Українець П.В.
МАТЕМАТИКА
Учень Місце Клас Учитель
1 Горчиця Артем ІІ 5-А Ямпольська Н.Ю.
2 Тунік Олександр ІІІ 8-А Шевченко В.М.
3 Данилець Лада ІІІ 9-В Мащенко Л.І.
4 Кондратов Олександр ІІІ 11-Б Ямпольська Н.Ю.
ІСТОРІЯ
Учень Місце Клас Учитель
1 Васькевич Ростислав ІІ 8-А Струсь В.Т.
2 Тунік Олександр ІІ 8-А Струсь В.Т.
3 Данилець Лада ІІ 9-В Піскарьов С.В.
4 Кучер Тетяна ІІІ 9-В Піскарьов С.В.
 
АНГЛІЙСЬКА МОВА
Учень Місце Клас Учитель
1 Безродня Софія І 8-А Рубанік Т. М.
2 Матвеєва Яна І 8-А Сергієнко І. Г.
3 Безпалько Георгій ІІ 8-А Рубанік Т. М.
4 Петрик Поліна ІІ 8-А Сергієнко І. Г.
5 Яковчук Олександр ІІ 8-А Сергієнко І. Г.
6 Яковчук Іван ІІІ 8-А Сергієнко І. Г.
7 Охманюк Дар’я ІІІ 8-В Рубанік Т. М.
8 Данилець Лада ІІ 9-В Печерська О. М.
9 Казак Вероніка ІІ 9-Б Куксінська М. Ю.
10 Артеменко Анастасія ІІІ 9-Б Ільєнко Н. І.
11 Кавтиш Вікторія ІІІ 9-В Куксінська М. Ю.
12 Кучер Тетяна ІІІ 9-В Куксінська М. Ю.
13 Папуша Данііл ІІІ 9-Б Печерська О. М.
14 Кашуба Ірина І 10-А Вітковська Л. В.
15 Сидоренко Євгенія І 10-Б Вітковська Л. В.
16 Череділіна Катерина І 10-А Вітковська Л. В.
17 Рубанік Поліна ІІ 10-А Вітковська Л. В.
18 Мельник Валентина ІІІ 10-Б Киричук Л. І.
19 Полякова Софія ІІІ 10-Б Бонадик С. М.
20 Роженко Маргарита ІІІ 10-Б Киричук Л. І.
21 Рождествіна Анна ІІІ 10-Б Бонадик С. М.
22 Чижевська Галина І 11-Б Киричук Л. І.
23 Свирид Нікіта ІІ 11-А Сергієнко І. Г.
24 Чудновська Дар’я ІІ 11-Б Пащенко Н. В.
25 Калініченко Дар’я ІІІ 11-А Сергієнко І. Г.
УКРАЇНСЬКА МОВА
Учень Місце Клас Учитель
1 Петруньок Вероніка ІІІ 7-А Затійчук О.Л.
2 Тунік Олександр ІІ 8-А Тодосієнко І.Р.
3 Яковчук Іван ІІІ 8-А Тодосієнко І.Р.
4 Кучер Тетяна І 9-В Ступак Т.А.
5 Кавтиш Вікторія ІІ 9-В Ступак Т.А.
6 Данилець Лада ІІ 9-В Ступак Т.А.
7 Сидоренко Євгенія ІІІ 10-Б Баленко Т.К.
8 Чудновська Дар’я І 11-Б Баленко Т.К.
9 Коломієць Яна ІІ 11-А Тодосієнко І.Р.
ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА
Учень Місце Клас Учитель
1 Тунік Олександр ІІ 8-А Болдиревська Г.О.
2 Юрченко Катерина ІІІ 10-А Котламіна Н.Б.
3 Коломієць Яна ІІІ 11-А Котламіна Н.Б.
ПРАВОЗНАВСТВО
Учень Місце Клас Учитель
1 Кучер Тетяна ІІІ 9-В Піскарьов С.В.
ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА
Учень Місце Клас Учитель
1 Зубаха Анастасія ІІ   Павленко О.Г.
ГЕОГРАФІЯ
Учень Місце Клас Учитель
1 Тунік Олександр ІІ 8-А Башилов І.О.
2 Яковчук Іван ІІІ 8-А Башилов І.О.
3 Яковчук Олександр ІІІ 8-А Башилов І.О.
4 Зонюк Владислав ІІІ 9-Б Башилов І.О.
5 Коломієць Яна ІІ 11-А Орищенко Г.В.
КОМП'ЮТЕРНА АНІМАЦІЯ
Учень Місце Клас Учитель
1 Дубенюк Ярослав ІІІ 11-А Росковшенко А.О.
ХІМІЯ
Учень Місце Клас Учитель
1 Бабич Антон ІІ 10-Б Бондарчук М.П.
2 Васькевич Ростислав ІІ 8-А Бондарчук М.П.
 
НІМЕЦЬКА МОВА
Учень Місце Клас Учитель
1 Яковчук Іван ІІІ 8-А Арентова Н.С.
2 Яковчук Олександр ІІ 8-А Арентова Н.С.
3 Безродня Софія ІІ 8-А Арентова Н.С.
4 Чистяков Аркадій І 11-А Арентова Н.С.
5 Кавтиш Вікторія ІІІ 9-В Арентова Н.С.
6 Данилець Лада ІІ 9-В Арентова Н.С.
7 Зайцева Ксенія ІІ 8-Б Кирлиця О.П.
 
ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО
Учень Місце Клас Учитель
1 Ісайкіна Ганна ІІІ 6-В Пилипенко Л.В.
2 Кучер Ніна ІІІ 6-В
3 Вознюк Вікторія ІІ 7-А
4 Кириченко Тетяна І 7-В
5 Можаровська Ганна ІІІ 7-Г
6 Фурса Катерина ІІІ 7-А
7 Харченко Анастасія І 8-Б
8 Хоменко Вікторія І 8-А
9 Пшеварський Антон ІІ 8-А
10 Чаленко Єлізавета ІІІ 8-А
11 Артеменко Анастасія ІІІ 9-Б
12 Кучер Тетяна ІІІ 9-В
13 Костюченко Анастасія І 10-Б
14 Зінченко Анастасія ІІ 10-Б
15 Костенко Дар’я ІІІ 10-А
16 Южда Валерія ІІ 10-Б
17 Юріна Вікторія ІІ 10-А
18 Дубенюк Ярослав І 11-А
19 Коломієць Яна І 11-А
ФІЗИКА
Учень Місце Клас Учитель
1 Васькевич Ростислав ІІ 8-А Чайковська О.В.
2 Яковчук Олександр ІІІ 8-А Чайковська О.В.
Цю сторінку відвідували: 405 раза(-ів)