Результати ІІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2021-2022

25.03.2022
МАТЕМАТИКА
Учень Місце Клас Учитель
1 Горчица Артем ІІ 7-А Ямпольська Н.Ю.
2 Назаренко Максим ІІІ 7-В Мащенко Л.І.
3 Приборець Дарія ІІІ 7-Г Шевченко В.М.
4 Желтоножська Віра ІІІ 8-А Ямпольська Н.Ю.
5 Карпова Жанна ІІІ 8-В Ямпольська Н.Ю.
6 Лактіонов Валентин ІІІ 8-В Ямпольська Н.Ю.
7 Яковчук Олександр ІІІ 10-А Шевченко В.М.
8 Яковчук Іван ІІІ 10-А Шевченко В.М.
9 Артеменко Анастасія ІІІ 11-Б Шевченко В.М.
10 Кучер Тетяна ІІІ 11-Б  Шевченко В.М.
11 Кухельний Дмитро ІІІ 11-Б Шевченко В.М.
12 Шурига Марат ІІІ 11-Б Шевченко В.М.
ФІЗИКА
Учень Клас Учитель
1 Горчица Артем 7-А Чайковська О.В.
2 Карпова Жанна 8-В Чайковська О.В.
3 Гуменна Ольга 9-А Настека Т.І.
4 Кубальська Анна 7-В Настека Т.І.
ХІМІЯ
Учень Клас Місце Учитель
1 Желтоножська Віра 8-А ІІ Білозор Т.А.
2 Кучер Ніна 8-А ІІ Білозор Т.А.
ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА
Учень Клас Учитель
1 Чепіль Марія 9-Б Болдиревська Г.О.
2 Гринюк Нестор 9-Б Болдиревська Г.О.
3 Терещенко Віра 9-В Болдиревська Г.О.
4 Компанець Анастасія 9-В Болдиревська Г.О.
5 Плахотнюк Юлія 9-В Болдиревська Г.О.
6 Пекур Вікторія 10-А Котламіна Н.Б.
7 Потапов Зорян 10-Б Котламіна Н.Б.
8 Шестакова Ольга 10-Б Котламіна Н.Б.
9 Гаврилюк Варвара 10-Б Котламіна Н.Б.
ГЕОГРАФІЯ
Учень Клас Місце Учитель
1 Володимиренко  Анна 8-В ІІІ Башилов І.О.
2 Кучер  Ніна 8-А ІІІ Башилов І.О.
3 Лактіонов Валентин 8-В ІІІ Башилов І.О.
ПРАВОЗНАВСТВО
Учень Клас Місце Учитель
1 Гринюк  Нестор 9-Б ІІІ Ценюх В.Т.
2 Терещенко Віра 9-В ІІІ Ценюх В.Т.
3 Сомов Ростислав 9-А ІІ Ценюх В.Т.
АНГЛІЙСЬКА МОВА
Учень Клас Місце Учитель
1 Дешко Роман 10-Б ІІ Рубанік Т.М.
2 Шурига Марат 11-Б І Кушнір Л.А.
3 Кучер Тетяна 11-Б ІІІ Кушнір Л.А.
БІОЛОГІЯ
Учень Клас Місце Учитель
1 Володимиренко Анна 8-В І Шемовньова Л.О.
2 Кудрявцев Максим 8-В І Шемовньова Л.О.
3 Симоненко Софія 9-В ІІІ Шемовньова Л.О.
4 Шестакова Ольга 10-Б І Шемовньова Л.О.
5 Папуша Даніїл 11-Б ІІ Шемовньова Л.О.
6 Кучер Тетяна 11-Б ІІ Шемовньова Л.О.
УКРАЇНСЬКА МОВА
Учень Клас Місце Учитель
1 Желтоножська Віра 8-А І Баленко Т.К.
2 Кучер Ніна 8-А І Баленко Т.К.
3 Карпова Жанна 8-В І Баленко Т.К.
4 Ульянченко Єва 9-А І Затійчук О.Л.
5 Яковчук Іван 10-А І Тодосієнко І.Р.
6 Яковчук Олександр 10-А ІІ Тодосієнко І.Р.
7 Гаврилюк Варвара 10-Б І Музиченко-Мельник Т.Є.
8 Кавтиш Вікторія 11-Б ІІ Ступак Т.А.
9 Кучер Тетяна 11-Б ІІ Ступак Т.А.
10 Артеменко Анастасія 11-Б ІІ Музиченко-Мельник Т.Є.
11 Левченко Яна 11-Б ІІІ Музиченко-Мельник Т.Є.
ІСТОРІЯ
Учень Клас Місце Учитель
1 Кучер Ніна  8-А І Ценюх В.Т.
2 Немлій Оксана  8-Б І Ценюх В.Т.
3 Позняк Павло 8-Б І Ценюх В.Т.
4 Поначовна Софія 9-Б ІІ Ясногор В.О.
5 Артеменко Анастасія   11-Б І Ясногор В.О.
6 Подлужна Софія  11-А І Ясногор В.О.
НІМЕЦЬКА МОВА
Учень Клас Учитель
1 Кучер Ніна  8-А Арентова Н.С.
Цю сторінку відвідували: 96 раза(-ів)