пр-т Відрадний, 20, Київ, Україна

Результати ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2018/2019

ГЕОГРАФІЯ
Учень Місце Клас Учитель
1 Яковчук Олександр ІІ місце 7-А Орищенко Г.В.
2 Яковчук Іван ІІІ місце 7-А
3 Папуша Даніїл ІІ місце 8-Б
4 Зонюк Владислав ІІІ місце 8-Б
5 Черкащенко Любомир ІІІ місце 8-В
6 Бабич Антон ІІІ місце 9-Б
7 Коломієць Яна ІІ місце 10-А
8 Чудновська Дар'я ІІІ місце 10-Б
9 Кравченко Ольга ІІІ місце 10-А
УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА
Учень Місце Клас Учитель
1 Яковчук Іван І місце 7-А Тодосієнко І.Р.
2 Яковчук Олександр ІІ місце 7-А Тодосієнко І.Р.
3 Кавтиш Вікторія І місце 8-В Ступак Т.А.
4 Кучер Тетяна І місце 8-В Ступак Т.А.
5 Чудновська Дар’я І місце 10-Б Мазаєва Л.А.
6 Данилець Лада ІІ місце 8-В Ступак Т.А.
7 Мороз Дар'я ІІІ місце 9-А Баленко Т.К.
8 Тарасюк Вікторія ІІІ місце 11-А Тодосієнко І.Р.
9 Мінін Павло ІІІ місце 11-А Тодосієнко І.Р.
НІМЕЦЬКА МОВА
Учень Місце Клас Учитель
1 Данилець Лада І місце 8-В Арентова Н.С.
2 Кавтиш Вікторія ІІ місце 8-В
3 Кучер Тетяна ІІ місце 8-В
4 Артеменко Анастасія ІІІ місце 8-Б
5 Кашуба Ірина ІІІ місце 9-Г
6 Чистяков Аркадій ІІ місце 10-А
ІСТОРІЯ УКРАЇНИ
Учень Місце Клас Учитель
1 Кавтиш Вікторія ІІ місце 8-А Піскарьов С.В.
2 Колесник Катерина ІІ місце 10-Б Гусак М.Ю.
3 Коломієць Яна ІІ місце 10-А Гусак М.Ю.
4 Данилець Лада ІІІ місце 8-В Піскарьов С.В.
5 Маркевич Ніна ІІІ місце 9-А Піскарьов С.В.
6 Хоменко Юлія ІІІ місце 11-Б Гусак М.Ю.
ПСИХОЛОГІЯ
Учень Місце Клас Учитель
1 Рибалко Вероніка ІІІ місце 11-Б Алісімчик Т.О.
МАТЕМАТИКА
Учень Місце Клас Учитель
1 Тунік Олександр ІІ місце 6-Б Лавриненко Н.В.
2 Тарнавський Марк ІІІ місце 7-Б Шевченко В.М.
3 Кавтиш Вікторія ІІІ місце 8-В Мащенко Л.І.
4 Мінін Павло ІІІ місце 11-А Мащенко Л.І.
ЛІНГВІСТИКА
Учень Місце Клас Учитель
1 Зонюк Владислав ІІ місце 8-Б Шевченко В.М.
2 Тарнавський Марк ІІІ місце 7-Б Шевченко В.М.
3 Пекур Вікторія ІІІ місце 7-А Шевченко В.М.
4 Чижевська Галина ІІ місце 10-Б Ямпольська Н.Ю.
5 Смолинець Софія ІІІ місце 10-Б Ямпольська Н.Ю.
6 Саприкін Владислав ІІІ місце 10-А Ямпольська Н.Ю.
7 Борисова Маргарита ІІІ місце 9-А Ямпольська Н.Ю.
8 Кавтиш Вікторія ІІІ місце 8-В Мащенко Л.І.
9 Мінін Павло ІІІ місце 11-А Мащенко Л.І.
ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО
Учень Місце Клас Учитель
1 Кириченко Тетяна І місце 6-В Пилипенко Л.В.
 
2 Шкуратенко Ангеліна ІІ місце 6-В
3 Хоменко Вікторія ІІ місце 7-А
4 Пекур Вікторія ІІІ місце 7-А
5 Матвеєва Яна ІІІ місце 7-А
6 Чаленко Єлизавета ІІІ місце 7-А
7 Артеменко Анастасія ІІІ місце 8-Б
8 Кучер Тетяна І місце 8-В
9 Кавтиш Вікторія ІІ місце 8-В
10 Костюченко Анастасія І місце 9-Б
11 Гапанович Ольга ІІ місце 9-Б
12 Зінченко Анастасія ІІ місце 9-В
13 Южда Валерія ІІІ місце 9-В
14 Юріна Вікторія ІІ місце 9-Г
15 Сонюк Ангеліна ІІІ місце 9-Г
16 Костенко Дар’я ІІІ місце 9-Г
17 Дубенюк Ярослав І місце 10-А
18 Коломієць Яна І місце 10-А
19 Вдовенко Анжеліка ІІ місце 10-А
20 Мельник Ольга ІІ місце 10-А
21 Євлакова Марія І місце 11-Б
ФІЗИКА
Учень Місце Клас Учитель
1 Яковчук Олександр ІІІ місце 7-А Чайковська О.В.
2 Бабіч Антон ІІІ місце 9-Б Настека Т.І.
3 Коломієць Яна ІІІ місце 10-А Настека Т.І.
4 Мінін Павло ІІІ місце 11-А Настека Т.І.
ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА
Учень Місце Клас Учитель
1 Завалєй Ілля І місце 11-Б Павленко О.Г.
2 Зубаха Анастасія ІІІ місце 7-В Павленко О.Г.
КОМП’ЮТЕРНА ГРАФІКА
Учень Місце Клас Учитель
1 Дятченко Михайло ІІІ місце 6-Б Росковшенко А.О.
2 Пересунько Аліна ІІІ місце 6-А Росковшенко А.О.
3 Плахотнюк Юлія ІІІ місце 6-В Українець П.В.
4 Поліщук Софія ІІІ місце 6-В Українець П.В.
5 Гринюк Нестор ІІІ місце 6-Б Росковшенко А.О.
6 Чудновська Дар’я ІІ місце 10-Б Українець П.В.
7 Гапанович Ольга ІІІ місце 9-Б Українець П.В.
КОМП’ЮТЕРНА АНІМАЦІЯ
Учень Місце Клас Учитель
1 Дубенюк Ярослав ІІ місце 10-А Росковшенко А.О.
ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА
Учень Місце Клас Учитель
1 Яковчук Олександр ІІІ місце 7-А Тодосієнко І.Р.
2 Данилець Лада ІІІ місце 8-В Котламіна Н.Б.
3 Кавтиш Вікторія ІІІ місце 8-В Котламіна Н.Б.
4 Мороз Дар’я ІІІ місце 9-А Баленко Т.К.
5 Чудновська Дар’я І місце 10-Б Котламіна Н.Б.
6 Гавриленко Анастасія ІІ місце 10-Б Котламіна Н.Б.
7 Коломієць Яна ІІІ місце 10-А Котламіна Н.Б.
8 Кириченко Георгій ІІІ місце 11-А Котламіна Н.Б.
БІОЛОГІЯ
Учень Місце Клас Учитель
1 Кириченко Георгій І місце 11-А Самойленко Л.В.
2 Коломієць Яна ІІ місце 10-А Самойленко Л.В.
3 Бабич Антон ІІ місце 9-Б Шемовньова Л.О.
4 Тишкевич Анна ІІІ місце 9-А Шемовньова Л.О.
5 Кашуба Ірина ІІІ місце 9-Г Шемовньова Л.О.
6 Папуша Даніл ІІІ місце 8-Б Шемовньова Л.О.

 
АНГЛІЙСЬКА МОВА
Учень Місце Клас Учитель
1 Данилець Лада І 8-В Печерська О. М.
2 Кавтиш Вікторія І 8-В Куксінська М. Ю.
3 Кучер Тетяна ІІ 8-В Куксінська М. Ю.
4 Папуша Данїїл ІІІ 8-Б Печерська О. М.
5 Кашуба Ірина І 9-Г Вітковська Л. В.
6 Череділіна Катерина І 9-Г Вітковська Л. В.
7 Полякова Софія ІІ 9-А Бонадик С. М.
8 Пінчук Карина ІІ 9-А Бонадик С. М.
9 Маркевич Ніна ІІ 9-А Киричук Л. І.
10 Годлевська Катерина ІІ 9-А Бонадик С. М.
11 Мельник Валентина ІІ 9-Б Киричук Л. І.
12 Іванов Вадим ІІ 9-Б Ходаківська С. М.
13 Сташук Влада ІІ 9-Г Вітковська Л. В.
14 Затійчук Марія ІІ 9-Г Вітковська Л. В.
15 Кородченков Дмитро ІІ 9-Г Вітковська Л. В.
16 Борисова Маргарита ІІІ 9-А Бонадик С. М.
17 Юрченко Катерина ІІІ 9-А Бонадик С. М.
18 Роженко Маргарита ІІІ 9-Б Киричук Л. І.
19 Рождествінна Анна ІІІ 9-Б Бонадик С. М.
20 Чижевська Галина І 10-Б Киричук Л. І.
21 Калініченко Даря ІІІ 10-А Сергієнко І. Г.
22 Свирид Нікіта ІІІ 10-А Сергієнко І. Г.
23 Тарасюк Вікторія І 11-А Сергієнко І. Г.
24 Бабій Анастасія ІІІ 11-А Сергієнко І. Г.
25 Пергаменщик Іванна ІІІ 11-А Сергієнко І. Г.
26 Мінін Павло ІІІ 11-А Куксінська М. Ю.
Цю сторінку відвідували: 275 раза(-ів)