Нащадок лицарів

6 грудня 2018 року в Палаці дитячої та юнацької творчості Солом’янського району відбувся конкурс «Нащадки славетних лицарів», присвячений Дню Збройних сил України. Метою цього конкурсу є виховання громадянина-патріота України. Змагання відбувалось у два етапи: «Лицарі мого роду» - розповідь про одного з членів родини, який захищає або захищав Батьківщину, «Творчий десант» - творчий конкурс, в якому юнак мав продемонструвати свої здібності, таланти, вміння. Участь у конкурсі вимагала від учасника наполегливої праці та злагодженої роботи з командою підтримки.

Учень спеціалізованої школи № 173 Паламарчук Мирослав разом із 10-Б класом (класний керівник Пащенко Н. В.) гідно представив свій навчальний заклад та посів І місце. Яскравий, елегантний, шляхетний юнак мав усі необхідні для переможця якості та здібності. Це не залишилось непоміченим членами журі.

Нехай ця перемога буде не останньою для спеціалізованої школи № 173!