пр-т Відрадний, 20, Київ, Україна

Мудрість. Шляхетність. Відвага

10.06.2019

За козацьких часів українському народові були приманні високий рівень шляхетності, моральності, духовності, доблесті, звитяги, знання, бездоганне дотримання православних традицій і звичаїв. Ці якості потрібні українському народові й сьогодні. У підростаючого покоління необхідно виховувати глибокі почуття патріотизму та національної гідності, справжніх якостей захисника Вітчизни, високий рівень загальної культури та народознавства, народної етики, моралі, культури. Виконанню цих завдань сприяє дитячо-юнацька військово-спортивна патріотична гра «Сокіл» («Джура»). У рамках реалізації цього проекту в спеціалізованій школі № 173 з 2013-2014 навчального  утворено козацький рій «Соколи», який діє під гаслом: «Соколи» ми нездоланні, цілі бездоганні. Ми старанні в тренуванні, переможемо в змаганні». Незмінними виховниками шкільних джур є Павленко Олена Геннадіївна та Шульженко Антон Олександрович.

Щорічно джури проходять випробування на кмітливість, дисциплінованість, витривалість, згуртованість, креативність, уміння виживати у складних умовах. Таким випробуванням у 2018-2019 навчальному році став міський етап дитячо-юнацька військово-спортивна патріотична гра «Сокіл» («Джура»), який тривав з 5 по 9 червня в смт. Козин Обухівського району Київської області.

До складу рою «Соколи» увійшли Басанько Артур (9-Б), Виноградов Дмитро (10-А), Колеснік Катерина (10-Б), Кучер Тетяна (9-В), Лазорік Вадим (11-Б), Пекур Роман (11-А), Петенко Максим (10-Б), Трушкова Анастасія (11-А).

Рій нагороджено двома кубками за призові місця в інтелектуальній вікторині «Відун» та конкурсі строю та пісні «Впоряд». У загальному заліку «Соколи» посіли 6 місце серед десяти команд-переможців районного етапу гри. На урочистому закриті були відзначені Грамотою Департаменту освіти. Вітаємо!

 

Цю сторінку відвідували: 252 раза(-ів)