Мовне партнерство

18.12.2020

Спеціалізована школа №173 є партнером «Пірсон» – міжнародної освітньої корпорації зі штаб-квартирою у Лондоні. Завдяки «Пірсон» у закладі освіти запроваджену якісну систему вивчення англійської, яка допомагає досягти високого рівня володіння англійською. Так, британська компанія забезпечує друкованою та цифровою продукцією учнів, учителів, проводить тренінги з метою підготовки до мовних тестів Пірсон, які створюють чудову мотивацію учням та показують, якого прогресу вони досягли. Сертифікати Пірсон тестів на рівнях B1 та B2 звільняють випускників від складання Державної підсумкової атестації і гарантують 12 балів з англійської у шкільному атестаті. Пірсон тести визнаються навчальними закладами Європи та Британії.