пр-т Відрадний, 20, Київ, Україна

Попередні результати І (районого) етапу конкурсу-захисту науково-дослідних робіт Малої академії наук (МАН) у 2018/2019 н.р.

УКРАЇНСЬКА МОВА
Учень Секція Місце Клас Учитель
1 Сидоренко Євгенія Літературна творчість І 9-Г Баленко Т.К.
2 Мороз Дар’я Мова І 9-А Баленко Т.К.
3 Євстратенко Анастасія Літературна творчість І 10-А Тодосієнко І. Р.
4 Сукач Анастасія Мова ІІ 9-А Баленко Т.К.
5 Тарасюк Вікторія Мова ІІ 11-А Тодосієнко І. Р.
6 Мельник Ольга Літературна творчість ІІ 10-А Тодосієнко І. Р.
7 Затійчук Марія Фольклористика ІІІ 9-Г Баленко Т.К.
8 Гапанович Ольга Літературна творчість ІІІ 9-Б Баленко Т.К.
ІСТОРІЯ
Учень Місце Клас Учитель
1 Свирид Валерія ІІ 9-А Піскарьов С.В.
2 Півчук Дарина ІІІ 9-В Піскарьов С.В.
МАТЕМАТИКА
Учень Місце Клас Учитель
1 Свирид Валерія ІІ 9-А Ямпольська Н.Ю.
2 Мороз Дар’я ІІІ 9-А Ямпольська Н.Ю.
3 Рождествінна Анна ІІІ 9-Б Шевченко В.М.
4 Нікітченкова Тетяна ІІІ 9-Б Шевченко В.М.
5 Півчук Дарина ІІІ 9-В Ямпольська Н.Ю.
6 Виноградов Дмитро ІІІ 10-А Ямпольська Н.Ю.
7 Чудновська Дар’я ІІ 10-Б Ямпольська Н.Ю.
БІОЛОГІЯ
Учень Місце Клас Учитель
1 Бабич Антон І 9-Б Шемовньова Л.О.
2 Тишкевич Анна І 9-А Шемовньова Л.О.
ПСИХОЛОГІЯ
Учень Місце Клас Учитель
1 Чабан Тетяна І 10-А Бондарчук М.П.
2 Євстратенко Анастасія ІІ 10-А Бондарчук М.П.
3 Мельник Ольга ІІ 10-А Бондарчук М.П.
4 Чудновська Дар’я ІІІ 10-Б Бондарчук М.П.
ЕКОЛОГІЯ
Учень Місце Клас Учитель
1 Євстратенко Анастасія ІІІ 10-А Бондарчук М.П.
ХІМІЯ
Учень Місце Клас Учитель
1 Бабич Антон ІІ 9-Б Бондарчук М.П.
2 Кириченко Георгій ІІ 11-А Бондарчук М.П.
ВАЛЕОЛОГІЯ
Учень Місце Клас Учитель
1 Боднарчук Адріана І 10-А Бондарчук М.П.
ІНОЗЕМНА ФІЛОЛОГІЯ ТА ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРА
Учень Секція Місце Клас Учитель
1 Євстратенко Анастасія Німецька мова І 10-А Арентова Н.С.
2 Подлужна Софія Англійська мова І 8-А Печерська О.М.
3 Папуша Данііл Англійська мова ІІ 8-Б Печерська О.М.
4 Богдан Артем Англійська мова ІІ 8-Б Ільєнко Н.І.
5 Омельченко Катерина Англійська мова ІІ 9-Г Бонадик С.М.
6 Артеменко Анастасія Англійська мова ІІІ 8-Б Ільєнко Н.І.
7 Васковський Віктор Англійська мова ІІІ 8-Б Куксінська М.Ю.
8 Мельник Ольга Англійська мова ІІІ 10-А Киричук Л.І.
Цю сторінку відвідували: 196 раза(-ів)