Конкурс читців поезії Тараса Григоровича Шевченка

З метою популяризації  творчої спадщини Великого Кобзаря, виявлення та підтримки творчо обдарованих дітей, патріотичного  виховання учнів 19 лютого 2019 року на базі сш №71 було проведено ІІ (районний) етап конкурсу юних читців поезії Т. Г. Шевченка.

У конкурсі юних декламаторів взяли участь 35 учнів із закладів освіти Солом’янського району. Учасницею конкурсу від спеціалізованої школи №173 була учениця 10-А класу Малєцька Софія (вчитель – Тодосієнко І. Р.). Вона продемонструвала мистецтво живого слова, майстерне виконання, вміння відтворити характер містерії «Великий льох» Т. Шевченка.

Журі високо оцінило виступ Софії, яка посіла І місце і буде представляти нашу громаду на ІІІ (міському) етапі конкурсу юних читців поезії Т. Г. Шевченка.