Джуроманія

«Джура» — Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра. На загальнонаціональному рівні проводиться з 2009 року. Новий поштовх у розвитку гра отримала з 2015 року, коли вона була включена до Стратегії національно-патріотичного виховання дітей, затвердженої Указом Президента України.

Не було такого року, коли б спеціалізована школа №173 не брала участь у цій грі. Підготовка до неї забирає чимало сил, але воно того варте. Досвід старших, знання з військової справи, спортивний гарт безцінні.

Гра складається з кількох конкурсів: «Впоряд», «Перетягування линви», «Туристсько-спортивна смуга перешкод», «Стрільба», «Рятівник», «Інтелектуальна гра-вікторина «Відун», творчо-мистецький звіт «Ватра», звіт «Добра справа», «Таборування».

Команда «Соколи» під керівництвом учителів фізичного виховання Павленко О. Г. та Шульженка А.О. уже третій рік поспіль посідає І призове місце на районному етапі гри, який Солом’янське управління освіти проводить на базі відпочинку «Антей».

Школа пишається «Соколами» (Басанько Артур, Виноградов Дмитро, Завалєй Ілля, Колесник Катерина, Кучер Тетяна, Паламарчук Мирослав, Петенко Максим, Педько Сергій, Трушкова Анастасія, Слотвінський Денис) та зичить перемоги на міському етапі гри, що триватиме з 6 по 10 червня.

Фото тут.