«Cool Games»

16.12.2019

«Cool Games» («Круті ігри»)  –  це  спортивно-масовий захід для учнів і учениць 9-17 років, який не потребує спеціальної підготовки,  покликаний запровадити інноваційні підходи до проведення уроків з фізичної культури в школах, започаткувати новий формат їх проведення, зробити заняття спортом яскравим та привабливим, заохотити школярів займатися руховою активністю, залучити їх до систематичних занять фізкультурою та подальшої популяризації здорового способу життя. Основа гри - естафети та рухливі командні ігри, наприклад, «Біатлон», «Гулівер», «Конвеєр», «Сухий басейн», «Фортеця» тощо.

Вперше змагання «Cool Games» («Круті ігри») запровадили у 2018 році за ініціативи Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та Української федерація учнівського спорту.

Цьогоріч у Солом’янському районі «Cool Games» проходили на базі 318 гімназії. Спеціалізована школа № 173 була представлена на іграх молодшою (Кондратюк І., Варченко Н., Аверіна Д., Зінченко В.), середньою (Коліко І., Чаленко Є., Петрик К., Локтіонов В., Шульга К., Коробова А.) та старшою (Кородченков Д., Олійник Н., Коришев О., Бутко Я., Годлевська К., Кучер Т., Лисякова О., Рубанік П.) групами. Керівником команд була вчитель фізичного виховання Павленко О.Г. Молодша і старша групи вибороли І призове місце і готові представляти район на міських змаганнях.
Вітаємо!