Чемпіонат з англійської мови

23 листопада 2018 року команда учнів 9-11 класів нашої школи взяла участь у  Першому чемпіонаті з англійської мови серед загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва, який КМДА провів спільно з командою наймасовішого освітнього проекту України Lingva.Skills. Захід розпочався з вітального слова столичного мера Віталія Кличка. Після чого своїм досвідом та порадами щодо вивчення іноземних мов поділився психолінгвіст Віталій Зубков, який протягом 20 років викладає 5 іноземних мов. У фінальній частині чемпіонату змагалися близько 400 учнів із 32 шкіл Києва. Змагання розпочалися з 1/16. Наша команда успішно дійшла до 1/2, увійшовши у четвірку найсильніших.

Всі тури складалися з 3-х завдань: 1) переклад слів (перевірка лексичного запасу) 2) виправлення помилок у реченнях (перевірка граматичної грамотності) 3) гра-відгадування героя фільму/мультфільму, яка виявилася найцікавішою та інтригуючою частиною змагання.

Гарні знання англійської мови, широкий кругозір, зосередженість та вміння працювати у команді допомогли нашим учням достойно і впевнено перемогти багато інших шкіл. Пишаємося нашими знавцями мови!

Склад команди: Сидоренко Євгенія, Череділіна Катерина, Рубанік Поліна, Годлевська Катерина, Затійчук Марія, Пінчук Каріна, Чудновська Дарія, Кондратов Олександр, Тарасюк Вікторія, Пергаменщик Іванна.