Засідання вченої ради

30.09.2019

Мала академія наук – це об’єднання розумних і талановитих юнаків та дівчат, які не задовольняються матеріалами підручників, а займаються науково-дослідницькою роботою, читають спеціальну літературу, шукають відповіді на свої запитання з різних галузей знань.

Щорічне засідання Вченої ради спеціалізованої школи №173, яке відбулося 26 вересня, стає доброю традицією. На засіданні юні дослідники та їхні керівники підбили підсумки своєї захоплюючої і кропіткої роботи, презентуючи діяльність найкращих юних науковців школи. Незайвим буде сказати, що 35 районних і 4 міських переможці МАН-2019 стали знахідкою школи. А щоб кількість охочих творити та досліджувати не зникла, на засідання були запрошені учні 9-х класів – наукова надія. Сподіваємося, що виступи дійсних членів та керівників шкільної Вченої ради стануть їхньою мотивацією.

“Перед людиною є три шляхи до пізнання:
шлях мислення – найбільш благородний;
шлях наслідування – найбільш легкий
і шлях особистого досвіду – найбільш важкий.”
Конфуцій