Засідання педагогічної ради

30.10.2019

Колегіальним органом управління спеціалізованої школи №173 є педагогічна рада, яка створена для вирішення основних питань діяльності закладу. Засідання педради проводяться за потребою, але не менш як чотири рази на рік. Одним із повноважень педради є удосконалення методичного забезпечення навчально-виховного процесу та обмін досвідом вчителів.

30 жовтня 2019 року відбулося чергове засідання педагогічної ради, на якому було порушене питання виховання дітей та учнівської молоді в умовах нових стандартів освіти, акцентовано увагу на розвиткові емоційного інтелекту як основи психологічного комфорту у навчанні. Досвідом ділилися вчитель української мови та літератури Тодосієнко І.Р., вчитель початкових класів Майборода О.О. та педагог-організатор Толстік К.О.

Цього разу на засідання були запрошені адміністрацією школи Петренко О., бренд-менеджер видавництва «Ранок», куратор проекту «Інтерактивна школа творчого вчителя», член комісії МОН по протидії булінгу, яка навчала емоційному інтелекту, та Хмелева-Токарева О.В., завідувач Науково-методичним центром практичної психології і соціальної роботи Інституту післядипломної педосвіти Київського університету імені Грінченка, що поділилася знаннями про суїцидальні нахили підлітків.