Заряджені на здоров'я

Давно відомо, що рух — це життя. Людина біологічно "запрограмована" на високу рухову активність. Фізкультхвилинки у початковій школі проводяться щодня на кожному уроці,  вони є необхідною умовою для покращення активності школярів протягом навчального дня. Вчителі використовують руханки як на уроках, так і в післяурочні години. Діти з нетерпінням чекають на проведення музично-спортивних забав.

Знаючи про дитячі уподобання, у початковій школі у рамках тижня здорового способу життя 11 квітня 2018 року було проведено конкурс на кращу фізкультхвилинку. Члени журі: директор школи Л. А. Мазаєва, заступник директора І. Г. Сергієнко, педагог-організатор К. О. Толстік – одержали неймовірне задоволення, споглядаючи за дитячою старанністю. Нелегко було прийняти рішення про розподіл призових місць, однак володарів гран-прі встановлено (3-Б, кл.кер. Майборода О. О,.; 4-А, кл.кер. Фоменко А. М.) та нагороджено дипломом із солодощами.

Результати