З Новим роком

24.12.2019

Новий рік – це одне з таємничих, урочистих і довгожданих свят, яке обіцяє здійснення мрій кожному, хто вірить у дива. Це одне з найкрасивіших свят на світі, яке відгукується особливими мелодіями в серцях дорослих і дітей, щедро даруючи людям по всій землі радість і добро, сміх та веселощі.

Святкові ранки у нашій школі традиційно починаються з приходом Святого Миколая, який збирає й учнів, і батьків чи в розкішно прикрашеному  класному приміщенні, чи в актовому залі (2-В, 3-Г, 4-В). Вихованці початкової школи з нетерпінням чекають на виконання хорових пісень, на декламування улюблених поезій, на танці у ролі сніжинок, козаків. Написання листів Миколаю – особливий процес. Деякім навіть вдається побувати у Резиденції Миколая (4-Б) чи поспостерігати за виготовленням новорічних прикрас (1-А, 1-Б, 1-Г, 2-В, 3-В, 6-А, 6-В, 7-А).

24 грудня новорічну атмосферу створив для усіх класів соціальний театр, акторами якого були учні 6-9 класів. Міні-постановка передбачала подарунок – побажання від Діда Мороза.

Навчальний семестр по-особливому завершила Рада старшокласників «Сяйво», яка запросила учнів 8-10 класів на шоу-програму «З Новим роком». Веселощі, жарти, танці, співи, вітання Діда Мороза, Снігуроньок, Вовка, Казкаря, Червоного Капелюшка, Королеви, Короля … Відгомін цього свята зігріватиме серця дітей увесь наступний рік, даруючи їм віру у дива.

Проведені в школі новорічні свята сприяли гарному настрою всіх школярів та вчителів у переддень Нового 2020 року.