З Днем весни, бабусю!

Не запитуйте країну,
що вона може зробити для вас.
Запитайте, що ви можете
зробити для своєї країни.

Волонтерський рух є головним напрямком діяльності колективу спеціалізованої школи № 173.

Діяльність школярів-волонтерів відбувається на засадах власної волі. Ця робота виховує у дітей такі моральні цінності, як милосердя, толерантність, працелюбність, прагнення до взаємодопомоги, активізує процеси згуртування учнівського колективу.

Зоною діяльності волонтерського руху у цьому році стала допомога ветеранам, самотнім людям, людям похилого віку, якими опікується Організація ветеранів України у Києві.

У столиці їх налічується близько 350 тисяч ветеранів, які щодня потребують допомоги, бо вони не можуть самостійно ані забезпечити себе, ані обійтися у побуті, тому потребують зовнішньої допомоги: продуктової, гігієнічної та медичної.

13 жовтня 2017 р. представниками учнівської ради спеціалізованої школи № 173 було привезено 70 гуманітарних наборів, що складалися із продуктів харчування та засобів гігієни (див. http://pravoslavie.ua/main/79-veterani- msta-kiyeva- otrimali-dopomogu- vd-shkolyarv.html ).

5 березня 2018 р. 35 подарункових пакетів із солодощами учні школи разом із педагогом-організатором Толстік К. О. передали ветеранам Київської міської організації. Причиною добродійної акції у школі став Міжнародний жіночий день та прихід весни, яка, можливо, змінить життя на краще, приведе із собою здоров’я, любов, удачу (див. статтю у газеті «Ветеран столиці»).

Будучи складовою частиною виховання, волонтерська діяльність формує переконаність у необхідності відкрити душу назустріч тим, хто потребують допомоги, теплого слова, співчуття, розуміння.