Юридична грамотність

1 листопада 2018 року у стінах спеціалізованої школи № 173 відбулася освітянська рада «Підвищення юридичної грамотності українців та реформування правової свідомості — основа сталого розвитку України як сучасної демократичної держави». Основним доповідачем була заступник директора з виховної роботи Ступак Т. А. Гості школи М. В. Мащенко, старший інспектор ювенальної превенції Солом’янського управління поліції, та А. І. Синоверський, лейтенант поліції, спеціаліст факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції, у рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», оголошеного Указом Президента України 19.12.2017 року №46015 вели з педпрацівниками роз’яснювальну роботу з питань булінгу у школі, домашнього насилля, соціального захисту вчителів, кримінальної та адміністративної відповідальності учнів та їхніх батьків.

Досвідом у царині формування правової свідомості на уроках ділилися учителі правознавства Піскарьов С. В., Гусак М. Ю., учитель біології Шемовньова Л. О., учитель англійської мови Проняєва К. В. Шкільний психолог Алісімчик Т. О. провела тренінг з ненасильницького спілкування, а соціальний педагог Кучерява С. В. підбила підсумки щодо виявлення насильницької поведінки в освітньому середовищі.