Юний цвіт

23 травня у спеціалізованій школі № 173 відбулася традиційна церемонія нагородження призерів районних та міських предметних олімпіад, інтелектуальних і творчих конкурсів та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

ХХІ століття – це століття освіти й духовності, пріоритетності знань і швидких змін. Відтак, навчання набуває нових ознак: потрібно вчити вчитися. Відчули нові ознаки й учні, які вперше вибороли 139 призових місця у районному та міському етапах Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та 39 призових місць на районному й міському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

Адміністрація школи на чолі з директором Людмилою Анатоліївною з величезною теплотою вітала тих, завдяки яким школа має високий рейтинг серед інших навчальних закладів. «Магістр знань», «Зірка знань», «Гордість школи» – це ті номінації, які присвоювали учням на святі, бо юні обдарування, що ступили на тернистий шлях за покликанням душі, за внутрішнім бажанням, зробили більше, ніж того вимагає шкільна програма.

Не залишилися поза увагою незвичайні діти, яких Бог обдарував талантами співати, танцювати, відчувати поезію. Як непросто перевтілитися, пронести крізь серце й душу, розкрити у словах, музиці, рухах танцю те найпотаємніше, що хочеш сказати людям. Номінантам «Відкриття року» це вдалося, тому вони стали переможцями районних та призерами зональних мистецьких конкурсів.

Додаткові заняття зі школярами, розробка завдань підвищеної складності, пошук матеріалів – вся ця непомітна, але така важка робота лежить на плечах педагогів. Даний факт усвідомлює адміністрація школи, тому символічні винагороди та звання «Педагогічна майстерність», «Педагогічне сяйво», «Зірка педагогіки» одержали ті вчителі, які підготували від 6 до 23 призерів.

На святі панувала родинна атмосфера, створена виступами шкільних гуртківців та юними майстрами сцени.

До нових успіхів у новому 2019-2020 навчальному році!

Фото заходу.