Ярмарок ідей

Довгоочікуване свято Першого дзвоника відбулося. А щоб не було воно традиційним і складалося із урочистої лінійки, як це було в минулому році, вчителі школи спробували, так би мовити, вдихнути у свято нове життя. Так з’явилася ідея проведення Першого дзвоника у форматі благодійного ярмарку ідей, що розпочався відразу після півгодинної зустрічі 117 першокласників спеціалізованої школи № 173.

Ярмарок ідей – це безліч майстерок, на яких діти за принципом «двох вільних ніг» обирали діяльність, що їм найбільше подобалася: майстрували вироби, робили хімічні та фізичні експерименти, співали, танцювали, грали на гітарі, фотографувалися тощо. До того ж шкільна громада була від початку свята налаштована на благодійність. Єдності учнів, учителів, батьків та їхньої фінансової підтримки потребувала крихітна однорічна Даринка Шишалова, онкохвора дитинка, що наразі перебуває під наглядом лікарів Інституту раку. Тож ідеї, запропоновані класами, були не заради веселощів після літніх канікул, а заради порятунку життя. Дякуємо усім небайдужим, а таких у школі чимало, тому зібрана сума 32370 (тридцять дві тисячі триста сімдесят) гривень.
Гарного нам усім навчального року!

Фотозвіт