Вступ до кібергігієни

01.10.2019

Інтернет-технології стали невід’ємною частиною життя сучасного суспільства. Проте популярність інтернет-ресурсів, крім позитивних моментів швидкого доступу до необхідної інформації, призвела до зростання кількості порушень прав та поширення недостовірної й конфіденційної інформації. На жаль, більшість дітей не володіють інформацією про небезпеку інтернету й не мають сформованої онлайн-культури. Тому часто вони не розуміють, як можуть захиститися від кібербулінгу. 1 жовтня у спеціалізованій школі №173 пройшов відкритий урок на тему «Вступ до кібергігієни», який провели представники Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Учнівська аудиторія висловлювала оплесками подяку за надану цікаву інформацію та корисні поради.