Відкриті Родинні Студії

13 листопада 2018 року відновлено роботу Відкритих Родинних Студій (ВРС), які збирають небайдужих до самоосвіти батьків учнів спеціалізованої школи № 173. Тема засідання: «Як допомогти дитині позбутися комплексів?». Спікери – Тарнавський В., Кучер Г.

Нагадаємо, у рамках проекту «Будуємо мости партнерства» у школі було запроваджено засідання ВРС, де у форматі «рівний-рівному» батьки обговорюють проблемні питання виховання дітей-підлітків, діляться власним досвідом подолання проблем чи просять допомогти віднайти шляхи урегулювання домашніх конфліктних ситуацій. Засідання ВРС відбуваються 3-4 рази на навчальний рік. Головним модератором є практичний психолог школи Алісімчик Т. О. Засідання ВРС можуть відвідувати і вчителі школи, але у ролі мам, а не наставників учнів. Теми для зустрічей зазвичай обираються на самих зустрічах. Серед батьківської громади завжди знаходяться ті, хто готові стати спікером засідань. Ні для кого у школі не секрет, що популярності ВРС набули завдяки постійному учаснику так званого шкільного ток-шоу Тарнавському В., батьку учня 7-Б класу.