Волонтерський рух

Благодійна акція зі збору макулатури «Спільними зусиллями», що тривала протягом 4 листопада - 4 грудня  2017 року, об'єднала усю шкільну громаду. 34 класи (з 35) виявили громадську небайдужість.

Мета акції - підтримка поранених у зоні АТО бійців, що наразі перебувають у Головному військовому шпиталі. Виручені від продажу близько 4700 кг макулатури гроші (10 тис.) були 6 грудня представниками учнівської ради «Сяйво» передані  Горбенко Олександрові, бійцю ЗСУ 42 батальйону.

Моральною підтримкою для пораненого у шпиталі виявилися вітальні листівки (з нагоди Дня Збройних сил України), підготовлені напередодні учнями школи.

Допомога була вчасною і потрібною, тому боєць зони АТО та волонтери передавали  усій шкільній громаді теплі слова подяки.

Підсумки збору макулатури.