Візьмімося за руки

Понад 20 років 16 листопада світ святкує Міжнародний день толерантності. Цей День був проголошений Декларацією принципів толерантності, затвердженою у 1995 році на 28 Генеральній конференції ЮНЕСКО. У статті 6 Декларації зазначено: «З метою мобілізації громадськості, звернення уваги на небезпеки, приховані у нетерпимості, зміцнення прихильності й активізації дій на підтримку поширення ідей толерантності й виховання у її дусі ми урочисто проголошуємо 16 листопада Міжнародним днем, присвяченим толерантності, що відзначається щорічно». Цього дня за традицією у різних країнах світу проводяться акції, спрямовані проти екстремізму, різноманітних форм дискримінації та проявів нетерпимості.

Учні спеціалізованої школи № 173, маленькі і дорослі, високі й низькі, худенькі й повненькі, чорняві й світловолосі, у цей день взялися міцно за руки, аби голосно заявити: «Ми разом!»