Випускний бал-2019

27 червня 2019 року 36 випускників спеціалізованої школи № 173 одержали свідоцтва про повну загальну освіту й вирушили у доросле самостійне життя на зустріч успіху, удачі. Уже традиційно у Центрі дитячої та юнацької творчості Солом’янського району зібрались випускники, їх вчителі та батьки – всі, для кого ця подія є зворушливою та важливою. Навколо панував урочистий настрій, неприховане хвилювання, романтичні сподівання та неймовірні мрії. Чарівні дівчата у вечірніх сукнях та їх мужні кавалери в елегантних костюмах ледве стримували неспокій, коли мали стати на червону доріжку фотозони, вийти під світлом прожекторів на сцену, вислухати найтепліші слова, мудрі батьківські настанови та поради класних керівників Павленко Олени Геннадіївни (11-А) та Бонадик Світлани Миколаївни (11-Б).

Директор школи Мазаєва Людмила Анатоліївна разом зі своїм заступником Шевагою Русланою Антонівною вручили медалі найкращим учням ( 7 відмінників навчання отримали свої заслужені нагороди) та документи про закінчення навчання у школі всім випускникам.

Безперечно, свято прощання зі школою вповні заслужили батьки, їм є ким пишатися і за кого радіти. Про це свідчили їхні очі, що сяяли щастям, гордістю і радістю.

І, звичайно ж, свято не було б святом без пісень і танців. Їх виконували добре знайомі творчі колективи «Антарес», «Візінова» - гості концерту, самі винуватці урочистості. Поки не проминув вечір, поки не настав світанок і не займалась зоря, випускники затанцювали традиційний вальс. Кружляючись у танку, мабуть, кожен згадував тисячі великих і малих подій, з яких було зіткане веселе шкільне життя. І багато хто, напевно, ще не до кінця усвідомив, що завершився великий і важливий етап життя і що випускний вечір – перший і останній.

Вечір квітучої молодості, яскравих спогадів і краси запам’ятається назавжди.