Випускний бал - 2018

26 червня 2018 року затишний Центр дитячої та юнацької творчості відчинив свої двері випускникам спеціалізованої школи № 173, їхнім учителям, батькам, гостям.

Випускний бал став часом, з якого розпочнеться відлік дорослого життя сорока учнів школи. До цього протягом 11 років було все зрозумілим і звичним: і школа, що стала майже рідною домівкою, і друзі-однокласники, і порадники-вчителі, а попереду незвідані далі самостійного життя.

Ось із-за лаштунків комфортного залу під сучасні музичні ритми починають виходити випускники 2018 року. Їх не впізнати в чарівних сукнях та елегантних костюмах. Вони такі гарні й водночас підкреслено дорослі. Радість, гордість і одночасно сум від того, що їх діти вже виросли, що їм належить іти у світ широкий від батьківських порогів, на обличчях та в очах батьків випускників.

Свято триває. Випускникам директор школи Людмила Анатоліївна Мазаєва вручає атестати про отримання середньої освіти. А далі лунають щирі, теплі слова вдячності та побажань від випускників школи, педагогів, батьків. Лунає спів чарівних пісень, звучать вірші, пародії, у ритмах вальсу випускники, урочистий салют з фінальною піснею.

Шкільне свято випускного вечора в спеціалізованій школі № 173 було наповнене атмосферою тепла людських стосунків та позитивних емоцій.

Зображення більшого розміру тут!