Випуск 9-х – 2019

Святково прикрашена турботливими батьками актова зала школи 14 червня тепло зустріла 89 випускників 9-х класів. Випускний – одне з перших яскравих i значних подiй у  життi кожного, тому емоції й учнів, і вчителів, і батьків  були максимально забарвленими. Спогади, мрії, сподівання, радість і смуток, світла печаль – усе змішалося в одне ціле.  Щемливо-ніжні почуття охопили класних керівників Баленко Т.К., Шевченко В.М., Ямпольську Н.Ю., Мащенко Л.І., які своєю жвавістю запалювали дітей на сцені. Серце випускників переповнилося вдячністю до вчителів, тому до них були звернені їхні теплі слова віршів та пісень, що лунали концерті. Випускники показали всі свої таланти, об’єднавши їх у цікаву програму та створивши у залі особливу атмосферу.

Цей день залишиться в пам'яті кожного випускника, як справжнє свято!