Відродження козацького духу

15.10.2019

Декада відродження історико-культурних традицій українського козацтва у спеціалізованій школі № 173 збігається із відзначенням Дня українського козацтва та Дня захисника України. У рамках патріотичного проекту  класні керівники проводять заходи (віртуальна подорож «Герої поруч» із участю батьків-учасників АТО, година-дослідження «Тої козацької слави повік не забудем» (5-6 класи)), запрошують вихованців відзначити свято Покрови на території народознавчого центру «Мамаєва Слобода» (5-А клас, класний керівник – Ямпольська Н.Ю.) Учителі фізичного виховання залучають учнів до фізичного загартовування, проводячи серед учнів 2-3 класів вишкіл-гру «Іду я на Січ» (Павленко О.Г.), змагання для старшокласників «Влучний стрілець» (Шульженко А.О.). Рада старшокласників «Сяйво»  на чолі з педагогом-організатором Толстік К.О. ініціювала для учнів 3-7 класів, об’єднавшись із шкільними «джурами», виготовлення маскувальної сітки, яка буде використана на районному конкурсі «Сокіл» («Джура»)  в етапі таборування, та патріотичний флешмоб з візуалізації державних та духовних символів України. Слава Україні!

Фотозвіт