Вибори лідера учнівського самоврядування

23.09.2021

17.09.2021 р. у спеціалізованій школі №173 відбулися вибори лідера учнівського самоврядування.

У голосуванні взяли участь учні молодшої, середньої та старшої ланки школи, педагогічний колектив (загалом 780 представників шкільної громади). Обирали з-поміж двох кандидатів (Кучер Ніна з 8-А та Гаврилюк Варвара з 10-Б), кожен з яких мав свою програму. Варто зазначити, що учасники освітнього процесу дуже відповідально поставилися до виборів і продемонстрували зібраність і дружнє ставлення. Обидва кандидати були гідні посади президента спеціалізованої школи №173.

За результатами підрахунку голосів лідером учнівського самоврядування «Сяйво» стала Кучер Ніна, яка набрала 567 голосів. За мету роботи у своїй виборній програмі Ніна взялася згуртувати учнівську молодь шляхом проведення корисних, добрих справ, обстоювати права, інтереси здобувачів освіти. Новий лідер учнівської громади пообіцяла робити зі своєю командою все, щоб життя в школі було цікавим та активним. Тож очікуємо на різноманітні спортивні змагання, інтелектуальні заходи, благодійні акції. Крім того, Ніна гарантує, що всі охочі висловитися щодо змін у школі будуть почуті, а їхня думка – врахована.

Бажаємо новообраному лідеру учнівського самоврядування натхнення, наполегливості та успіхів на цій почесній та відповідальній посаді!