Увага! Діти на дорозі!

15.09.2020

Літо перегорнуло  сторінку безтурботного часу, а попереду стрімке невгамовне шкільне життя. Саме зараз час нагадати юним пішоходам про правила дорожнього руху і поведінку на дорозі.
Уже стало традиційним проведення на початку нового навчального року в спеціалізованій школі №173 місячника «Увага! Діти - на дорозі!», мета якого – нагадати учням, особливо молодшого шкільного віку, про дотримання ПДР.

До проведення заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму долучилася  команда Юних інспекторів руху закладу освіти. Вони звернули  увагу учнів  на правила для категорії «пішохід» і «велосипедист», роз’яснили неповнолітнім вимоги правил дорожнього руху та пояснили, якими можуть бути наслідки від їх невиконання.

Дотримуйтесь правил дорожнього руху та бережіть себе!