пр-т Відрадний, 20, Київ, Україна

Урок доброти

Притулок Товариства захисту тварин “SOS”  має унікальну історію. До 1997 року на місці сьогоднішнього притулку впродовж 55 років функціонував “Цех з утилізації тварин”, в якому сотнями тисяч знищувалися безпритульні тварини. Це був непоганий бізнес для працівників цеху, який мешканці Києва називали “фабрикою смерті”.

У 1997 році Товариству вдалося зняти прихованою камерою документальний фільм про жорстоке вбивство тварин в цьому цеху і показати його на телеканалах країн Західної Європи. Під тиском відомих західних політиків, широкого кола громадськості Західної Європи та України керівництво КМДА було змушене закрити “Цех з утилізації тварин” та передати його територію Товариству захисту тварин “SOS” в оренду на 49 років.

Без жодної допомоги з бюджету міста, спираючись на пожертви громадян та Міжнародних організацій із захисту тварин, Товариство побудувало ПЕРШИЙ в Україні та в Києві притулок для тварин і розпочало проводити систематичну кампанію зі стерилізації тварин.

Тими, кому небайдужа доля безпритульних, а отже, беззахисних тварин, хто хоче бачити Київ цивілізованим європейським містом, виявилися учні 10-А класу, вихованці Арентової Н. С. Саме вони відгукнулися на крик про допомогу тваринам-безхатченкам та приєдналися до руху на захист тварин, відвідавши притулок.

Пам’ятаймо про те, що суспільство, яке байдуже та жорстоке щодо тварин, ніколи не буде милосердним та гуманним один до одного.

 

Цю сторінку відвідували: 61 раза(-ів)