Тиждень безпеки

Відповідно до наказу управління освіти Солом’янської РДА від 10.04.2018 р. № 191 та з метою попередження нещасних випадків з усіма учасниками освітнього процесу, травмування (загибелі) у побуті в спеціалізованій школі № 173 з 23 по 29 квітня 2018 року пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності, що складався з таких заходів: тематичний відкритий урок у 8-А класі (присутній представник соціальної служби та представник служби з надзвичайних ситуацій Журавльов Є.В.) «Пожежник: є професія –життя рятувати» (вч. Баленко Т. К.), відвідування учнями Музею пожежної справи (вул. Малиновського, 6) (3-А клас, вч. Дюденко В. В.), відвідування Музею Київського метрополітену з вивченням правил поведінки у метрополітені (8-В клас, вч. Ямпольська Н. Ю.), уроки з основ безпеки  життєдіяльності «Знати сьогодні, щоб жити завтра» (1-11 кл.), урок з безпеки життєдіяльності, проведений начальником караулу Державної служби України з надзвичайних ситуацій Бараном І.М. у 6-В класі,  зустріч учнів 7-Б, 7-В класів з начальником відділу екоосвіти Чорнобильського біосферного заповідника Косько Ю.С., День цивільної оборони.