Тиждень безпеки

28.05.2021

З 17 по 23 травня в закладі освіти відбувся Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, у транспорті.

У рамках Тижня провели різноманітні тематичні заходи відповідно до розробленого плану: єдиний урок "Безпека руху - запорука життя і здоров'я" (1-11 класи); гра-квест «Мій друг – дорожній рух» для учнів 3-4-х класів. Агітбригада гуртка "Юні інспектори дорожнього руху" довела важливість правил дорожнього руху, перевірила в здобувачів освіти знання про дорожні знаки та кольори світлофора. Діти залюбки розгадували загадки, малювали дорожні знаки, ставали учасниками рольових ігор, переглядали мультиплікаційні й документальні відеофільми.

Фотозвіт