Тиждень безпеки

21.11.2019

З 11 по 14 листопада у спеціалізованій школі №173 пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

Так, у 173 школі протягом тижня були поновлені куточки безпеки дорожнього руху. Класними керівниками проведено Єдиний національний урок «Безпечна країна» (1-11 кл.). Виховні години у 1-4 класах пройшли на тему «Я – пішохід», у 5-6 кл. – «Ти пасажир», у 7-8 кл. – «Стій! Увага! Йди!», у 9-11 кл. – «Мова вулиці». Під час виховних годин учні школи поглибили знання з правил дорожнього руху, продемонстрували свою обізнаність щодо безпеки життєдіяльності на дорозі, відпрацювали прийоми допомоги постраждалим від ДТП.

Загоном юних інспекторів руху з 10-А було підготовано театралізований виступ для учнів 1-5 класів на тему «Діти –дорога – рух».

За результатами проведених заходів встановлено, що учні достатньою мірою знають правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.

Фотозвіт