Танцювальний конкурс

Хореографія - це світ краси руху, звуків, костюмів, тобто світ чарівного мистецтва, яке завжди привертало до себе увагу, тому учні школи обрали танцювальні номери у якості подарунків для жінок та дівчат з нагоди 8 Березня.

Танцювальний конкурс для пар (учителі мали визначити шляхом таємного голосування найкращу пару) вели жваві та веселі ведучі (учні 10-Б та 11-Б класів), які розігрували жіноче бачення  різноманітних життєвих ситуацій, звісно, жартівливих.

Конкурс ніс інтелектуальне навантаження, бо глядачі отримували експрес-інформацію про походження, розвиток танців, як-от: вальсу, ча-ча- ча, джайву, гопака, хіп-хопу, самби, сюжетного танцю, бродвейського джазу, румби.

Виступи танцювальних пар із 3-Б, 3-В, 4-В, 6-А, 6-Б, 7-В, 8-А, 9-А, 9-Б, 11-А, 11-Б класів були високо оцінені директором школи Людмилою Анатоліївною, учителями, учнями, однак більшістю голосів кращою танцювальною парою визнано Абдураманова Аділя та Маркевич Софію (11-Б) із бродвейським джазом.

Під час конкурсу звучали пісні у виконанні учнів 4-В, 6-Б, 11-Б класів та мами учениці 1-Г класу Стецик Алли. Вітав учителів школи юний майстер розмовного жанру Порядченко Е. із 2-Б класу.

Нових творчих злетів, наснаги та завзятості, прагнення до саморозвитку та здійснення мрій, задоволення від праці та гучних перемог учнів зичила жіночому колективу директор школи.