Свіча пам'яті

Упродовж ХХ століття голод в Україні був тричі: 1921-1923 роки, 1932-1933 роки, 1946-1947 роки.

Голодомор – геноцид українського народу, організований керівництвом Комуністичної партії (більшовиків) і урядом СРСР в 1932-1933 роках – забрав життя понад 7 млн. осіб в тогочасній Українській РСР і 3 млн. – за її межами: на Кубані, в Центрально-Чорноземної області, Поволжі та Казахстані.

Про історію Голодомору учні 3-А (кл. керівник Дехтяренко Е. В.) та 3-В (кл. керівник Гусак Л. О.) класів спеціалізованої школи №173 дізналися у державному музеї «Меморіал жертв Голодомору», який має статус Національного.

Музей складається з кількох меморіальних частини: Свіча пам’яті, скульптура дівчинки з колосками в руках «Гірка пам’ять дитинства» на площі «Жорна долі», алея «Чорні дошки» і Зал пам’яті.