Стиль фолк

Фольклорний стиль є однією з ланок, які пов'язують минуле й сьогодення нашого народу. Зі століття в століття він зберігає звичні для нас фарби й силуети, підкреслює такі цінні якості, як вишуканість, елегантність, гідність.

Офіційно моду на фольклорний стиль увів французький модельєр Ів Сен-Лоран у 1968 році, створивши свою колекцію Saharienne. Одяг у фольклорному стилі не копіює національні костюми, а лише використовує їх окремі типові елементи, такі як крій, оздоблення.

Фольклорний стиль – це легкий, зручний і модний одяг, який був актуальним учора і буде актуальним завтра. У цьому переконався увесь колектив спеціалізованої школи № 173 у день без форми. Дуже доречним 16 травня було вбрання у стилі фолк учнів, учителів, батьків, оскільки Україна відзначала День вишиванки.

Фото заходу тут.