Школа життєвих компетентностей

24.01.2020

Грудень 2019 року у спеціалізованій школі № 173 став місяцем педагогічної майстерності класних керівників, які радо запрошували і колег, і батьків вихованців на відкриті заходи, покликані формувати в учнів життєві компетентності, тобто вміння жити разом, вміння вчитися, діяти тощо.

На високому науковому й методичному рівнях були проведені позакласні заходи Куксінської М.Ю. «Права людини» (9-В клас), Ямпольської Н.Ю. «Толерантність – це …» (5-А клас), Мащенко Л.І. «Я чекає на тебе, Миколаю» (5-В клас), Сигидюк Н.І. «Защедруй щедрівочку» (2-В клас), Грубріної І.В. «Нікотин та організм людини» (7-Б клас), Ходаківської С.М. «Таланти тобі, школо 173» (6-Б клас), Гусак Л.О. «Новорічне свято» (4-В клас). Заходи цих педагогів цікаві, яскраві, емоційні, їх етапи добре продумані, насичені різними видами роботи, з вдало підібраною наочністю та дидактичним матеріалом. Класні керівники активно використовували ігрові моменти, театралізації, створювали «ситуації успіху», що розвивало пізнавальний інтерес і активність учнів, знімало втому, дозволяло втримати увагу. Творче ставлення до роботи таких педагогів забезпечує високу якість навчання школярів. Вдало поєднані диференційований та індивідуальний підходи розкривали потенціал кожного учня, здатність працювати в команді, оцінювати власні можливості, порівнювати їх з досягненнями товаришів, контролювати результат, знаходити зв'язок із власним життям, моделювати наслідки майбутньої життєтворчості.