Школа молодого вчителя

17.11.2020

Ідучи працювати в школу, молодий учитель ще глибоко не осмислює ті великі і відповідальні завдання, які покладені на нього. Підготовка, отримана у ВНЗ, не може вирішити проблеми формування майстерності. Тільки шляхом самоосвіти і творчих пошуків прийде вчитель до своєї майстерності.

У спеціалізованій школі №173 для допомоги молодим колегам створено Школу молодого вчителя, яка протягом вересня-жовтня 2020 року реалізувала низку заходів, аби сприяти підвищенню фахового рівня, розвитку творчого потенціалу молодого вчителя: організовано наставництво (за кожним молодим учителем закріплений досвідчений колега) із взаємовідвідуванням уроків, створено графік відвідування уроків адміністрацією із подальшим обговоренням досягнутого для забезпечення контролю за діяльністю молодих вчителів, проведено тренінг із практичним психологом, надано індивідуальні методичні консультації, розроблено план самоосвіти.

«Молодий спеціаліст стає хорошим учителем, перш за все, дякуючи обстановці творчої праці педагогічного колективу й учнівського» (В.О. Сухомлинський).