Шевченкіана

07.03.2020

З нагоди 206-річчя Т. Г. Шевченка проведено Шевченківський тиждень, що складався із заходів, спрямованих на вшанування пам’яті Великого Кобзаря. 4 березня 2020 року шкільною громадою було реалізовано музичний проєкт «Шевченко у піснях», який став учнівською спробою увіковічнити слово Кобзаря, зробити його поезію в сотні разів сильнішою і такою, щоб зачіпала душу за живе. Творчі номери 2-В, 6-А, 6-В,7-А,7-В,8-А,8-Б, 9-А,9-Б,9-В класів стверджували невмирущість, мелодійність, правдивість, а головне – актуальність Шевченкового слова. Почесними гостями дитячого заходу стали Меланія Іщук – громадський діяч, координатор проекту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи», дослідниця історії українського театру, заступник голови Міжнародної організації жіночих громад у Київській області, бандуристка Павлова Світлана – лауреатка Всеукраїнського конкурсу «Слобожанські мрії».

Протягом тижня учні мали можливість насолоджуватися художніми роботами, представленими на виставці у шкільній арт-зоні.

6 березня 2020 року пройшов традиційний  щорічний конкурс читців поезій Т. Г. Шевченка. Переможцями конкурсу названо таких учнів:
1 місце – Васковська Марія (5-Б), Петруньок Вероніка (7-А), Васковський В. (9-Б)
2 місце – Кучер Н. (6-А), Васькевич Ростислав (8-А), Кавтиш Вікторія (9-В)
3 місце – Борисевич Ліза (6-В), Данилець Лада (9-В)

На ІІ (районному) етапі конкурсу юних читців поезії Т. Г. Шевченка школу представляла Кучер Тетяна (вчитель – Ступак Т.А.).

У день народження Тараса Шевченка візьмімо у руки «Кобзаря» і ще раз пізнаймо знайомого-незнайомця.Учімося в нього великої і святої науки — любити Україну.

Фотозвіт