Семінар вчителів англійської мови у сш 173

18 березня у СШ № 173 відбувся районний семінар вчителів англійської мови за темою: «Використання новітніх технологій для розвитку іншомовної компетенції на уроках іноземної мови».

На семінарі виступили методист науково-методичного центру управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кочубинська Світлана Василівна та заступник директора школи з навчально-виховної роботи Сергієнко Ірина Григорівна.

У рамках семінару було проведено відкриті уроки вчителів англійської мови Пащенко Наталією Віталієвною у 8 класі на тему «Герої у кіно та у житті», та вчителями Ходаківською Світланою Миколаївною та Бонадик Світланою Миколаївною у 5 класі на тему «Подорожуємо».

Завершила семінар вистава англійською мовою «Шекспір на шкільній сцені» (режисери-постановники: вчителі англійської мови Вітковська Людмила Володимирівна, Грубріна Ірина Володимирівна, Рубанік Тетяна Михайлівна), яка вразила глядачів креативністю та акторською майстерністю учнів школи.