Роби добро

13 листопада 2018 року шкільна родина (й учні, і батьки, і вчителі) згуртувалася, аби реалізувати спільний волонтерський проект – благодійний ярмарок, спрямований на підтримку вихованців дитячого будинку «Промінь надії» (смт. Макарів, Київщина). Аби зібрати кошти, необхідні для купівлі найпотрібніших у побуті речей – санітарно-гігієнічних засобів, усією громадою випікали здобу, виготовляли поробки, малювали картини, вишивали та плели бісером, а потім дружно продавали один одному. Батьківська турбота, дитяче захоплення, схвильований натовп, сміх задоволення, радість від вдалого продажу товару, заклики-заохочення – ось він ярмарок у 173-й. Потрібно сказати, доволі прибутковий. Лідер школи Кучер Т. та її заступник Полякова С., зібравши виторг, оголосили прибуток – 22266 грн, з яких 10266 грн представники батьківської громади витратили на купівлю санітарно-гігієнічних та медичних засобів. Решта суми (12000 грн) разом із зібраними протягом тижня зимовими речами була передана представниками Ради врядування «Сяйво» 16 листопада 2018 року вихованцям «Променя надії».

Підбиваючи підсумки ярмарку, не можна не відзначити гарячими словами усіх її учасників, однак на особливу подяку заслуговують ті, хто доклав максимум зусиль для загального збору коштів: 3-А (кл.кер. Дехтяренко Е.В.) – 2150 грн, 5-В (кл.кер. Вітковська Л.В.) – 2122 грн, 3-В (кл.кер. Гусак Л. О.) – 1600 грн, 1-А (кл.кер. Фоменко А. М.) – 1319 грн, 1-В (кл.кер. Сигидюк Н. І.) – 1071 грн, 1-Г (кл.кер. Швидун Л. П.) – 1052 грн, 3-Б (кл.кер.Рак Г. Ю.) – 927 грн, 4-Б (кл.кер.Майборода О. О.) – 815 грн, 8-В (кл.кер.Куксінська М. Ю.) – 812 грн, 2-В (кл.кер.Булгакова Ю.А.) – 765 грн.

Небайдужими до дитячих проблем виявилися ті, яких зазвичай непомітно у загальній справі, однак без них ця справа приречена на провал, – перевізники – батьки учениці 4-А класу Анни Сміх та учениці 9-А класу Годлевської Катерини. Дякуємо!