Різдвяні зустрічі-2018

З метою забезпечення стабільності у взаємодії школи з сім’єю педагогічний колектив працює над удосконаленням підходів до роботи з родинами та розвитком партнерських стосунків між школою та сім’єю. У зв’язку з цим у 2016-2017 н.р. було запроваджено проект «Будуємо мости партнерства».

У рамках вищеназваного проекту вже втретє у стінах спеціалізованої школи №173 18 грудня 2018 року відбулося родинне свято «Різдвяні зустрічі», яке зібрало небайдужих до справи виховання дітей батьків та вчителів.

Цьогоріч у програмі «Різдвяних зустрічей» відбулися деякі зміни, наприклад, класними керівниками 4-Б Майбородою О. О. та 9-А Баленко Т. К. було змінено формат презентації батьківських громад та класу в цілому. Молодечий запал, витончений естетизм, тонкий гумор, присутність талановитих родин на сцені припали до душі кожному із запрошених на свято, надали йому динамічності.

Пікантності, хвилювання за долю володаря гран-прі конкурсу «Школа має талант» додали тепле суддівське слово (директор школи Мазаєва Людмила Анатоліївна; мама учениці 7-А класу, заслужений артист естрадного мистецтва України, член Всеукраїнської музичної спілки та Американської асоціації виконавців на народних інструментах Хоменко Тетяна Ігорівна; учитель англійської мови, геній мистецького креативу Вітковська Людмила Володимирівна; лідер шкільної ради «Сяйво» Кучер Тетяна) та виступи неймовірних людей на сцені: учениці 5-Б класу, представниці гімнастичної школи Дерюгіних, призерки канадського чемпіонату та Національної першості з художньої гімнастики, Синьової Катерини; фіналіста Чемпіонату Європи у Вільнюсі, Чемпіонату України, майстра бального танцю, хрещеного батька учениці 4-Б класу Мартиненка Дениса Вадимовича з неперевершеною партнеркою Алікою Деркач; мами учня 6-В класу Петрик Руслани Василівни та творчого 6-В; учителя математики, майстрині вишиванки Ямпольської Надії Юліївни та 9-В; учениці 10-А класу, чемпіонки з черлідингу, першої віце-міс районного конкурсу для старшокласниць «Намисто Роксолани» Малєцької Софії; учасниці співочих Всеукраїнських конкурсів «Молода Галичина», «Чономорські ігри», «Енергофест», учениці 6-А класу Пересунько Аліни.

Не втомлюється господиня школи, директор Людмила Анатоліївна, тішитися діяльністю активних батьків, які у свою чергу залюбки отримують з її рук подяки, та нагороджувати переможців конкурсу «Школа має талант» - Петрик Руслану Василівну та 6-В клас.

Тож 18 грудня школа стала місцем зустрічі різновікових поколінь, готових вшанувати мистецтво, плекати доброзичливість у серці, бажання творити сучасний імідж навчального закладу.

Даруймо одне одному мить насолоди від спілкування! З прийдешніми святами!