Результат конкурсу «Креативний учитель»

03.05.2022

У 2021-2022 навчальному році педагогічною радою (протокол №1 від 30.08.2021 р.) було прийнято рішення про запровадження загальношкільного проєкту «Креативний учитель», який покликаний стати підтримкою талановитих вчителів, сприянням їх самореалізації та стимулюванням до подальшої креативної педагогічної діяльності. Згідно із Положенням конкурсу заявки на участь до 01 жовтня 2021 року подали 5 вчителів, а до 29 квітня 2022 року (слід зауважити, що набагато раніше!)- самі роботи: самопрезентацію «Моє педагогічне кредо», розробку уроку, відеоурок.

Журі конкурсу, призначене наказом директора школи №10 від 10.01.2022 року, складалося із досвідчених учителів, що мають педагогічні звання старшого вчителя чи вчителя-методиста. Після копіткої роботи кожен член журі надав організаційному комітету бланки оцінювання конкурсних робіт, згідно з якими визначилися переможці.

Тож дипломом І ступеня та мотиваційним призом нагороджено вчителя історії Ценюх В.Т., дипломом ІІ ступеня – вчителя англійської мови Печерську О.М., дипломом ІІІ ступеня – вчителя початкових класів Шульженко Т.А.

Вітаємо також активних учасників конкурсу вчителів англійської мови Киричук Л.І та Баглай Т.Л.!

Цю сторінку відвідували: 61 раза(-ів)